GŁÓWNA

NEWS

KALENDARIUM

GALERIA

MUZYCY

KOT
____________________

GUESTBOOK

 

Na tej podstronie również nie znajdziecie standardowych informacji z cyklu "o autorze". Znajduje się tu kilka różnych pierdółek, które miałem ochotę sobie wrzucić, a z różnych względów nie mogły znaleźć się w pozostałych działach tej strony :). Co jakiś czas może będę tu wrzucał jakieś nowe rzeczy, czas pokaże.

Jeśli ktoś tu trafił przez przypadek i zastanawia się, po co w ogóle ta strona powstała, nie będę tego tu wyjasniał, gdyż wyjaśniłem to już w pierwszym newsie. Oto link do niego: KLIK.

Jeśli ktoś poczuje usilną potrzebę kontaktu ze mną a takowego nie posiada, oto mój mail: tymkot@interia.pl. Mile widziane będą sugestie związane ze stroną, jeśli coś nie działa prawidłowo również można mnie poinformować, będę wdzięczny. Proszę nie kopiować w całości albo częściowo zawartości niniejszej strony, bez mojej zgody. Wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach starałem się podpisywać, nie przywłaszczam sobie niczyjej pracy. Jeśli komuś nie podoba się, że wykorzystałem na stronie jego zdjęcia, proszę mnie o tym poinformować, to je usunę. Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są mojego autorstwa, chyba że zostało zaznaczone, że jest inaczej.

www.000webhost.com