GŁÓWNA

NEWS

KALENDARIUM

GALERIA

MUZYCY

KOT
____________________

GUESTBOOK

 

28.09.2006 | Witam na Kot on Tour!

W końcu! Jak każde dziecko, także i to rodziło się w bólach i męczarniach. Ale w końcu ujrzało światło dzienne! I od tej pory tylko trzeba go doglądać, by się prawidłowo rozwijało :)

Tym być może nieco dziwacznym wstępem witam na mojej nowej stronie KOT ON TOUR! Wybaczcie ale ostatni dzień (noc) pracy nad stroną zrobiła mi sieczkę z głowy i nie jestem w stanie napisać ładnego mądrego powitania, jakiego ktoś mógłby tu oczekiwać. No ale cóż, nie da rady :). Więc tak w skrócie, bo już ledwo na oczy patrzę. Co to jest to coś i po co powstało? Hmm, chyba najtrafniejsze będzie określenie: internetowy pamiętnik koncertowy. Jedni piszą blogi, inni pamiętniki, inni nic nie piszą. A ponieważ tego lata trochę mi się pojeździło, postanowiłem to wszystko trochę uporządkować. Są tu więc relacje, galerie, setlisty, bilety i wszystko co tylko się dało. Lekko chaotycznie, a jednak uporządkowanie. W ogóle i w szczególe. Koncertowe wspomnienia. Te najfajniejsze.

A dla kogo to? No głównie dla mnie co bym niczego nie zapomniał jak będę miał 75 lat :). A poza tym dla tych, których będzie to interesowało - generalnie osób najbliższych lub bliskich, ostatecznie średnio-bliskich. Celem strony nie jest nabijanie licznika, tylko po prostu istnienie.

A więc życzę przyjemnego przeglądania i zaglądania. Tu czasem. Co mam nadzieję będziecie czynić.

000webhost logo