GŁÓWNA

NEWS

KALENDARIUM

GALERIA

MUZYCY

KOT
____________________

GUESTBOOK

 

25.02.2007 | Muzyczny rok 2007!

Z biegiem czasu dowiadujemy się o kolejnych datach koncertowych w tym roku. Powiem krótko: pod względem koncertowym, ten rok zapowiada się co najmniej tak dobrze jak poprzedni. Jeśli nie lepiej!

Za nami już rewelacyjne koncerty Buldoga i TTR2. A co przed nami? Już za miesiąc pierwszy koncert Ala Di Meoli w Polsce... Pierwszy z pięciu! Al nadrabia zaległości, a ja zamierzam wybrać się na przynajmniej 3 jego koncerty. Ten najbliższy odbędzie się już 28 marca w Sali Kongresowej, następnie 9 czerwca zawitamy do Łodzi, by przypieczętować całość... na naszym podwórku, czyli we Wrocławiu 12 sierpnia.

Poza tym wczoraj udało mi się zamówić bilety na Metallikę w... Wiedniu. Zespół robi powtórkę z zeszłego roku uciekając ze studia, ale ucieka do innych krajów niż poprzednio. W Austrii jeszcze nie byłem, a mamy blisko... Długo się więc nie zastanawialiśmy :).

Kolejna legenda jazzu - Stanley Clarke - odwiedzi również Wrocław już 20 kwietnia. Niewiem co prawda czy będę mógł udać się na ten koncert, ale mam wielką nadzieję że się uda.

A żeby było jeszcze lepiej, prawie wszyscy artyści, których cenię, szykują na ten rok premiery nowych albumów. Metallica w marcu zaczyna nagrywać już napisane piosenki, premiera prawdopodobnie latem. Green Day siedzi w studiu i kto wie, może zawita do Europy... jesienią? W lipcu ukaże się nowa płyta TTR2. Będzie też Nosowska, Hey i Kult. Wreszcie, w kwietniu będzie nawet nowa Avril :). Nie wykluczone, że Al wypuści coś nowego - ostatnio znów zrobił się bardzo produktywny, w 2006 roku ukazały się aż 3 nowe nagrania!

000webhost logo