GŁÓWNA

NEWS

KALENDARIUM

GALERIA

MUZYCY

KOT
____________________

GUESTBOOK

 

06.11.2007 | Relacja z Magii Rocka w Lyskach ...i nie tylko

Ten koncert w MTV trochę wybił mnie z rytmu :). Ale wszystko co powinno, w końcu pojawi się na stronie. Dziś zamieszczam zaległą relację z festiwalu Magia Rocka, który odbył się 31 sierpnia w Lyskach. Można ją znaleźć tu.

Jeśli zaś chodzi o Unplugged, to emocje już trochę opadły, choć nie na długo - już 19 listopada ukazuje się oficjalne DVD. Będzie można wreszcie obejrzeć cały (no, prawie cały - bo bez jednego utworu) koncert. Emisja w TV przywołała piękne wspomnienia, trzeba przyznać że realizatorzy dali radę!

W ogóle ten jesienny sezon jest naprawdę cudowny. Bogaty we wspaniałe wydarzenia muzyczne. Przypomnijmy, że za nami oprócz MTV Unplugged świetne gigi także solowej Kasi, Buldoga i Kultu we Wrocku, a przed nami jeszcze światowe tuzy jazzu i flamenco - Esbjorn Svensson Trio i Paco De Lucia. A jakby tego było mało, nie tak dawno temu Hey ogłosił trasę jesienno-zimową, na której będzie grał jarociński repertuar... Rewelacja! W tej sytuacji zaliczenie przynajmniej dwóch koncertów to obowiązek - oprócz tradycyjnie Wrocka, będę obecny także w Poznaniu :).

Tak czy owak, cały ten 2007 rok jest koncertowo po prostu piękny - będzie o czym pisać w podsumowaniu! A co potem? Już wiemy, że 2008 rok zaczniemy z regularnie odwiedzającym Łykend Pilichem :). Poza tym nowe płytki TTR2, Woobie Doobie, Heya, Kultu i... Metalliki (w końcu!). Będzie się działo... A raczej: dzieje się i dziać się za prędko nie przestanie... Ha!

000webhost logo